ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Njė shenjė hakmarrje ish bashkėshortja ha peshqit e artė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Njė shenjė hakmarrje ish bashkėshortja ha peshqit e artė   Thu Oct 01, 2009 2:18 pm

Pas njė shkurorėzimi jo edhe aq miqėsor, gruaja e inatosur nga Houstoni ka vendosur t’i hakmerret ish burrit lakmitar. Ia ka “kidnapuar” akuariumin me peshq tė artė dhe ata i ka kthyer nė njė darkė tė shijshme.
Policia nė Pasadena thotė se bėhet fjalė pėr qėrim personal hesapesh dhe asnjė lloj padie nuk do tė ngritėt ndaj gruas.

Ēifti kishte shtatė peshq tė artė, tė cilėt i kishin blerė derisa jetonin sė bashku nė paqe e lumturi.

Zėdhėnėsi i policisė Vance Mitchell thotė se ajo i ka “kidnapuar” peshqit nga banesa e ish tė dashurit tė saj. Supozohet se ata ishin zėnė mė parė nė lidhje me stolitė qė ai i kishte dhuruar, pėr t’ia marrė sėrish pas shkurorėzimit.

Kur policia ka arritur nė shtėpinė e ish bashkėshortes, ka gjetur katėr peshq tė fėrguar nė pjatė. Tre veēmė i kishte ngrėnė

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė shenjė hakmarrje ish bashkėshortja ha peshqit e artė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti
» Pango: Skandali seksual, skemė e Top Channel nė bashkėpunim me opozitėn
» Flet Hasan Zeneli, bashkėluftuar i Zahir Pajazitit (5)[/
» Jahė Sadrija: Tė gjithė bashkė nė Gllogjan, atje nė Dukagjin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: