ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Burri dhe gruaja zihen, aeroplani aterron dhunshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Burri dhe gruaja zihen, aeroplani aterron dhunshėm   Thu Oct 01, 2009 2:19 pm

Piloti i kompanisė ajrore hungareze “Malev” ėshtė dashur tė aterroj dhunshėm pėr shkak tė njė ēifti martesor i cili ėshtė zėnė me njėri tjetrin, prandaj anėtarėt e ekuipazhit kanė pasur frikė se ata do tė mund tė rrėzonin aeroplanin.
Ēekėt Jiri e Katka Bartek kanė filluar tė pėrlahen nė aeroportin e Budapestit. Katka e e bezdiste burrin e saj Jiri pėr faktin qė kishte punuar deri vonė. Ata kanė filluar tė zihen edhe pasi qė aeroplani ka filluar tė fluturojė nė drejtim tė Qipros. Janė goditur me njėri-tjetrin, e stjuardesat e shkreta i kanė gjuajtur me boca dhe pajisje qė u kanė ardhur afėr dore.

“Kanė qenė jashtė kontrollit. Piloti nuk ka pasur zgjedhje tjetėr pos qė tė kthejė aeroplanin dhe tė aterrojė dhunshėm”, ka thėnė njė stjuardesė.

Kompania Malev ia ka ndaluar ēiftit qė tė fluturojė ndonjėherė tjetėr me aeroplanėt e saj.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Burri dhe gruaja zihen, aeroplani aterron dhunshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: