ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Wyatt: Dolls mund tė vazhdojnė edhe pa Scehrzinger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Wyatt: Dolls mund tė vazhdojnė edhe pa Scehrzinger   Thu Oct 01, 2009 2:20 pm

Ylli i Pussycat Dolls, Kimberly Wyatt, ka dhėnė shenja se raporti nė mes tė anėtareve tė tjera tė bendit dhe lideres Nicole Scherzinger ėshtė jo aq i kėnaqshėm.
Gjatė gjithė verės kanė qarkulluar thashetheme se bendi mund tė ndahet pėr shkak tė zėnkave dhe pakėnaqėsive nė mesin e anėtareve tė bendit, dhe se anėtaret mė pak tė famshme ishin xheloze pėr rolin e lideres nė grup tė Scherzinger.

“Unė kam raporte me shumicėn e bendit, por jo me ēdonjėrėn. Shikoni, nė fund tė fundit kjo ėshtė njė punė, ne tė gjithė kemi jetėn tonė dhe projektet tona. Mendoj se Nicole ėshtė e lidhur nė formė biznesi, jo si mikeshė”, ka thėnė Wyatt pėr Daily Star.

“Nėse Nicole do tė largohet nesėr, ne mund tė vazhdojmė sėrish. Mund tė parashoh qė bendi tė ekzistojė pėrgjithmonė”, ka shtuar kėngėtarja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wyatt: Dolls mund tė vazhdojnė edhe pa Scehrzinger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: