ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Michael Jackson nderohet nė MOBO Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Michael Jackson nderohet nė MOBO Awards   Thu Oct 01, 2009 2:21 pm

La Toya dhe Jermaine Jackson janė ngjitur nė skenėn e ndarjes sė ēmimeve Music Of Black Origin (MOBO) Awards gjatė tė mėrkurės pėr tė nderuar vėllain e tyre tė ndjerė, Michael.
Dyshja ishin ftuar pėr tė pėrkujtuar Mbretin e Popit nė ceremoninė e zhvilluar nė Glasgow, Skoci, me Jermaine qė performoi pėr tė kujtuar krijuesin e hitit “Thriller”.

“Vėllai im ishte gjithēka pėr mua. Ai ishte njė artist i mrekullueshėm dhe njė qenie e mrekullueshme humane. Jam kėtu pėr tė bėrė atė ēfarė mundem, kjo ėshtė pjesė e pėrgjegjėsive tona si familje pėr tė vazhduar trashėgiminė e tij dhe pėr ta mbajtur atė gjallė”, ka thėnė Jermaine.

Mbrėmja ishte njė triumf i madh pėr treshen britanike tė muzikės pop, N-Dubz dhe ish-yllin e shout X Factor, JLS, tė cilėt fituan nga tre ēmime.

Beyonce po ashtu ishte fituese, duke triumfuar nė ēmimet Best International Act dhe Best
Video pėr “Single Ladies (Put A Ring On It)”, por ajo nuk ishte e pranishme pėr tė marrė shpėrblimet.

Lista e plotė e fituesve:

Best U.K. Act: N-Dubz
Best Newcomer: JLS
Best Song: JLS - Beat Again
Best Album: N-Dubz - Uncle B
Best Video: Beyonce - Single Ladies (Put A Ring On It)
Best DJ: Trevor Nelson
Best Hip Hop Act: Chipmunk
Best R&B Act: Keri Hilson
Best International Act: Beyonce
Best Reggae Act: Sean Paul
Best Jazz Act: Yolanda Brown
Best Gospel Act: Victizzle
Best African Act: Nneka.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Michael Jackson nderohet nė MOBO Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Urim Gjata: Nderohet me mirėnjohje Daut Rexhepi - Leka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: