ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Madonna mohon spekulimet pėr martesė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Madonna mohon spekulimet pėr martesė   Thu Oct 01, 2009 2:21 pm

Madonna ėshtė befasuar nga spekulimet se ajo planifikon tė martohet me tė dashurin e saj, modelin Jesus Luz, gjatė kėtij viti.
Mbretėresha e muzikės pop ėshtė takuar me hamshorin brazilian nė dhjetor tė vitit 2008, vetėm disa java para zyrtarizimit tė divorcit me regjisorin Guy Ritchie.

Ndėrsa revista “Hello!” kishte cituar autorin e biografive, Randy Taraborrelli, tė ketė thėnė se lidhja e kėngėtares me 22-vjeēarin ėshtė shumė serioze, dhe ajo planifikon ta kurorėzojė me martesė lidhjen e saj nė muajt nė vijim.

Mirėpo, njė pėrfaqėsues i kėngėtares ka mohuar se ajo planifikon tė martohet, duke i thėnė faqes GossipCop se spekulimet kanė tė pavėrteta.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna mohon spekulimet pėr martesė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: