ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   Fri Oct 02, 2009 5:23 pm

Policia nė New York ėshtė vėnė nė kėrkim tė njė krimineli i cili ka ikur nga gjykata nė njė mėnyrė shumė civilizuese. E ka pyetur rojėn se ku ėshtė dalja dhe ai me mirėsjellje i ka treguar rrugėn deri aty.
Ronald Tackman pjesėn mė tė madhe tė jetės sė tij e ka kaluar nėpėr burgje dhe disa herė ka tentuar tė ikė, e nė gjykimin e tij nė Manhattan mė nė fund i ka dal nafaka. Pasi qė ėshtė sjellė nga burgu i cili gjendet nė Rikers Island pėr t’u paraqitur para gjykatės supreme tė mėrkurėn, i burgosuri duke pritur terminin e tij ka ikur nga qelia e katit tė 12, ėshtė lėshuar deri tek gjykatorja dhe ka pyetur rojėn se ku ishte dalja.

Tackman ka trokitur nė derė, e roja e ka hapur atė dhe e ka pyetur: “Zotėri avokat, ēfarė po bėni kėtu”?, me gjasė i hutuar pėr shkak tė veshjes serioze dhe kravatės tė cilėn i burgosuri po bartte. Mė pas e ka pėrcjellė deri tek dalja.

Kamerat e sigurimit kanė incizuar Tackmanin se si lirshėm po dilte nga ndėrtesa e Gjykatės Supreme, pranė rojeve tė shumta. Zėdhėnėsi i administratės sė gjykatės ka mbrojtur rojėn baksuze duke thėnė se i burgosuri po bartte veshje serioze, e i cili nuk kishte as pranga e as nuk ishte nėn pėrcjellje tė policisė.

Policia ka njoftuar se Tackman pas arratisjes sė tij kishte shkuar te e ėma e tij, kishte veshur xhinse dhe xhaketė tė zezė, e mė pas ishte zhdukur nėpėr rrugėt e New Yorkut.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   Sat Oct 03, 2009 2:57 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   Sat Oct 03, 2009 4:37 pm

sps...

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   Sat Oct 03, 2009 7:08 pm

de nada
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   Sun Oct 04, 2009 4:41 pm

hahha sa i menqur me pyt rojen ku eshte dalja..mia tregu territorin e vet armikut huhahhahah

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
burgosuri pyet rojėn ku ėshtė dalja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: