ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ik nga takimi romantik, dėnohet me dy vjet burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Ik nga takimi romantik, dėnohet me dy vjet burg   Sat Oct 03, 2009 4:42 pm

Njė mashkull nga Detroiti i cili kishte ikur nga takimi i tij i parė romantik duke mos paguar faturėn dhe duke vjedhur automjetin e femrės me tė cilėn po darkonte ėshtė dėnuar me dy vjet burg.
Policia ka njoftuar se 34-vjeēari Terrance McCoy nė muajin prill tė kėtij viti kishte darkuar me njė femėr 27-vjeēare nė restorant.

Kur kishte ardhur koha tė paguaj faturėn, ka thėnė se e kishte harruar kuletėn nė automjetin e saj, i ka kėrkuar asaj ēelėsat dhe ia ka mbathur me tė.

Avokati i McCoy kishte thėnė se klienti i tij ishte “njeri i mirė i cili marrė njė vendim tė gabuar”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Ik nga takimi romantik, dėnohet me dy vjet burg   Tue Oct 06, 2009 7:06 pm

hahahahaha sa interesant flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ik nga takimi romantik, dėnohet me dy vjet burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėrcėnohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Shėnohet 12 vjetori i protestės sė studentėve tė UP-sė
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: