ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Plaēkit bankėn pėr 20 euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Plaēkit bankėn pėr 20 euro   Fri Oct 09, 2009 2:30 pm

Sllovakia mund tė falėnderohet pėr plaēkitjen e bankės, por jo edhe pėr shumėn e vjedhur, pasi qė njė i ri nė qytetin Kosica ka insistuar qė arkėtarja e bankės t’i jap atij 20 euro.
Njė i ri sllovak ka hyrė tė mėrkurėn nė bankėn e kėtij qyteti nė lindje tė Sllovakisė, e ka thyer me gur xhamin e sportelit dhe nga arkėtarja e frikėsuar ka kėrkuar para, por assesi mbi 20 euro.

Arkėtarja ia ka dhėnė bankėnotėn prej 20 eurosh e hajni ka ecur qetazi deri nė qendrėn e afėrt tregtare, ku menjėherė e ka arrestuar policia, njoftojnė mediat sllovake.

Policia menjėherė e ka dėrguar hajnin nė spitalin psikiatrik. Ai rrezikon tė dėnohet prej shtatė deri nė 12 vjet burg, nėse nuk shpallet i paaftė nga ana psikike.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Plaēkit bankėn pėr 20 euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: