ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Hajnat kapen nė kamerė tė uebit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Hajnat kapen nė kamerė tė uebit   Fri Oct 09, 2009 2:32 pm

Hajnat tė cilėt hyn me dhunė nė shtėpinė e njė burri nė qytetin amerikan Oklahoma janė kapur me anė tė kamerės sė uebit nga gruaja e tij e cila jeton nė Filipine.
Policia ka thėnė se tė dyshuarit janė arrestuar pasi gjė gruaja Maribel Chouinard, me qėndrim nė Filipine, i ka vėrejtur ata dhe e ka lajmėruar burrin e saj.

Ēifti ka pėrdorė kamerėn e uebit pėr tė komunikuar me video pamje derisa jetojnė larg njėri-tjetrit, raportojnė mediat botėrore.

Burri i saj Jim Chouinard, ushtarak me profesion, ka lajmėruar policinė tė cilėt i kanė kapur dy tė rinj afėr shtėpisė dhe mė vonė e kanė arrestuar edhe tė dyshuarin e tretė.

Policia ka njoftuar se ata ishin identifikuar nė bazė tė fotografive tė cilat ia kishin dėrguar me e-mail zonjės Chouinard nė Filipine.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hajnat kapen nė kamerė tė uebit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: