ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Tė punėsuarit ngatėrrojnė tė dehurin me plaēkitės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Tė punėsuarit ngatėrrojnė tė dehurin me plaēkitės   Fri Oct 09, 2009 2:33 pm

Tė punėsuarit e njė dyqani amerikan i cili ėshtė plaēkitur dy herė rishtazi e kanė ngatėrruar njė blerės tė dehur me plaēkitės dhe kanė hedhur njė qese me para nė drejtim tė tij.
Tė punėsuarit e dyqanit nė Watterloo tė shtetit Iowa, menduan se mashkulli i hallakatur i cili mbante duart e tij nė xhepa do t’i plaēkiste.

Ata nxorėn shpejt paratė nga sirtari, i futėn nė njė qese dhe e hodhėn atė nė drejtim tė 32-vjeēarit i cili as nuk e preki me dorė dhe doli nga dyqani.

Policėt mė vonė e gjetėn atė nė njė rrugė afėr dyqanit. Kapiteni John Beckman ka thėnė se dyqani ishte plaēkitur njė herė nė gusht e pastaj edhe nė shtator dhe tė punėsuarit mendonin se kjo po u ndodhte sėrish, por e kishin ngatėrruar personin pėr shkak tė sjelljeve tė tij.

Pijaneci 32-vjeēar ishte arrestuar pėr dehje publike, sjellje tė pahijshme dhe ndėrhyrje.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tė punėsuarit ngatėrrojnė tė dehurin me plaēkitės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: