ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta   Fri Oct 09, 2009 2:35 pm

Ndeshja e javės sė kaluar e xhiros sė tetė nė ligėn e tretė bullgare nė mes tė Gigant Belene dhe Chavdar Byala Slatina ka zgjatur vetėm katėr minuta pas sė cilės arbitri ka qenė i detyruar tė ndėrpresė atė. Arsye pėr kėtė ka qenė numri tepėr i vogėl i lojtarėve nė terren.
Nė fakt, ekipi vendas Gigant Belene ka filluar ndeshjen vetėm me tetė lojtarė pasi qė njė numėr i madh i tyre kanė qenė tė lėnduar apo tė suspenduar. Megjithatė numri i lojtarėve tė ekipit ėshtė zvogėluar edhe mė shumė pasi qė brenda katėr minutash janė lėnduar edhe dy, prandaj arbitri Stojan Denev ka qenė i shtyrė tė ndėrprejė ndeshjen.

Rregullat lokale tė futbollit theksojnė se ndeshja duhet tė ndėrpritet nėse njėra prej ekipeve ka mė pak se gjashtė lojtarė nė terren.

Ndeshja nė fjalė ėshtė mė e shkurtra ndonjėherė nė Bullgari, e mė pas ndeshja i ka takuar ekipit tė Chavdar Byala Slatina me rezultat 3-0.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: