Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta Empty
MesazhTitulli: Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta   Ndeshja e futbollit zgjat katėr minuta Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 2:35 pm

Ndeshja e javės sė kaluar e xhiros sė tetė nė ligėn e tretė bullgare nė mes tė Gigant Belene dhe Chavdar Byala Slatina ka zgjatur vetėm katėr minuta pas sė cilės arbitri ka qenė i detyruar tė ndėrpresė atė. Arsye pėr kėtė ka qenė numri tepėr i vogėl i lojtarėve nė terren.
Nė fakt, ekipi vendas Gigant Belene ka filluar ndeshjen vetėm me tetė lojtarė pasi qė njė numėr i madh i tyre kanė qenė tė lėnduar apo tė suspenduar. Megjithatė numri i lojtarėve tė ekipit ėshtė zvogėluar edhe mė shumė pasi qė brenda katėr minutash janė lėnduar edhe dy, prandaj arbitri Stojan Denev ka qenė i shtyrė tė ndėrprejė ndeshjen.

Rregullat lokale tė futbollit theksojnė se ndeshja duhet tė ndėrpritet nėse njėra prej ekipeve ka mė pak se gjashtė lojtarė nė terren.

Ndeshja nė fjalė ėshtė mė e shkurtra ndonjėherė nė Bullgari, e mė pas ndeshja i ka takuar ekipit tė Chavdar Byala Slatina me rezultat 3-0.