ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Policia arreston krokodilin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Policia arreston krokodilin   Fri Oct 09, 2009 2:36 pm

Policia nė Australi ka “arrestuar” njė krokodil dhe e ka mbyllur nė njė qeli pasi qė ėshtė zbuluar se ai po bredhte nėpėr qytet.
Banorėt lokal kanė njoftuar policinė pėr njė krokodil 2.1 metra tė gjatė i cili u paraqit nė kampin Arrkuluk Camp tė territorit federal australian Northern Territory.

Policėt kanė thėnė se ai po bredhte afėr njė muri rrethues dhe “po tė tentonte tė dukej i pafajshėm”, shkruajnė mediat vendase.

Rreshteri Adam Russell ka thėnė: "Kam dashur tė gjuhem nė tė dhe ta kap, por policėt nė kuaj nuk mė lejuan ta bėj kėtė".

Nė vend tė kėsaj, krokodili ishte kapur dhe lidhur mbi pjesėn e prapme tė njė kamionēine, dhe ishte dėrguar nė qelitė e policisė.

Ai ishte mbajtur nėn arrestim pėr tri ditė rresht derisa ekspertėt e njė ferme krokodilėsh kishin ardhur ta marrin.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policia arreston krokodilin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: