ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rebeldeway

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Rebeldeway   Tue Aug 12, 2008 12:05 pm

A e keni pare serialin Rebeldeway (mesiguri se po) . Sa ju ka pelqyer ky serial dhe thoni gjithaka qe dini per kete serial . Dhe po ashtu na thuani se qka ju ka pelqyer e qka jo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Tue Aug 12, 2008 2:54 pm

natyrisht se e kam pare dhe me ka pelqyer ekstremisht shume..ka qene nje serial shume i mire per adoleshentet kosovar......tek ata me ka pelqyer qdo gje.....

personazhet qe i kam dashur jan mia manu pablo marisa kurse ata qe i kam urryer jan blassi dhe bustamante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
sigi
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 54
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Mon Aug 18, 2008 2:24 pm

i kam pare dhe jam nje fansew e cmandur e tyre sidomos s mias dhe manuelit!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Mon Aug 18, 2008 10:27 pm

Eshte seriali me i mire ne bote sipas meje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Tue Aug 19, 2008 11:08 am

per mua i pari eshte floricienta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Wed Aug 20, 2008 1:52 pm

e kam par dhe un   me ka pelqyer nr.2 flor nr1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Wed Sep 17, 2008 3:00 pm

e kam par dhe do e shikoj dhe 100 her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vali
Flori Fan
Flori Fan


Numri i postimeve : 108
Registration date : 12/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Wed Sep 17, 2008 8:33 pm

hehehe

Rebeldeway o nr.1 !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Thu Oct 02, 2008 7:37 pm

shume me ka pelqyer e kom percjell .
me ka pelqyer mia dhe marizza po edhe pablo edhe etj..
hehe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Thu Oct 02, 2008 7:40 pm

heheh atje krejt jan tmire. :TQ:

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 24
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Thu Oct 02, 2008 10:51 pm

shuuuuuuuuuuume me ka pelqyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Sun Oct 05, 2008 11:05 am

shum me ka pelqyrer
personazhet te cilet ma kan pelqyer me se shumti jan:mia mariza.pablo.manu...etj
ndersa qe nuk me kan perlqyer jan pilari,bustamante si dhe blassi te tjet tan jan te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   Sun Dec 28, 2008 4:42 pm

po shum i mir u kon

me shum me ka pelqy manuelli,mariza,mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rebeldeway   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rebeldeway
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: