ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Plaēkit shtėpinė pėr tė kontrolluar llogarinė e Facebookut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Plaēkit shtėpinė pėr tė kontrolluar llogarinė e Facebookut   Fri Oct 09, 2009 2:37 pm

Policia italiane ka kryer arrestimin e parė tė saj me anė tė e-mailit. Njė i ri 26-vjeēar ka hyrė me dhunė nė njė shtėpi nė Romė pėr tė kontrolluar se ēfarė miqtė e tij bėnin nė Facebook.
Kėrkimi policor nuk ka zgjatur shumė, sepse me njė klikim tė miut kompjuterik ka kuptuar se kush ėshtė plaēkitėsi i njė ēifti bashkėshortor.

I riu me gjasė mezi ka pritur t’u tregoj miqve tė vet se si po kalonte nė pushime, dhe si ēdo hajn tjetėr “i ndershėm” nuk e ka marrė gjahun e plotė nga shtėpia por vetėm disa imtėsira, tė cilat pas arrestimit, u janė kthyer pronarėve.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Plaēkit shtėpinė pėr tė kontrolluar llogarinė e Facebookut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: