ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Plaka jeton me 45 gjarpinj nė shtėpi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Plaka jeton me 45 gjarpinj nė shtėpi   Fri Oct 09, 2009 2:38 pm

Pėr shumė njerėz njė gjarpėr ėshtė tepėr, por adhuruesja e flaktė e kėtyre zvarranikėve, Sue Coleman, ėshtė kėnaqur vetėm atėherė kur i ka grumbulluar 45 nė shtėpinė e saj nė Londėr.
Atipike pėr zonjat britanike tė moshės sė saj, kjo 60-vjeēare nuk merret me thurje tė xhemperėve e as me lotari, por kohėn e saj e kalon me zvarranikėt, shkruan e pėrditshmja britanike “Daily Mail”.

Sue thotė se gjarpinjtė mund tė janė kafshė tė mira shtėpiake “pėrderisa njerėzit pėrkujdesen pėr ta nė mėnyrė tė duhur”.

Gjatė 17 viteve tė fundit shtėpinė e saj e ka kthyer nė njė kopsht zoologjik, e shoqėri asaj i bėjnė disa lloj gjarpėrinjsh tė cilėt shpesh duhet t’i shpėtoj, sepse "njerėzit nuk mėrziten shumė pėr ta".

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Plaka jeton me 45 gjarpinj nė shtėpi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: