ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Arrestohet sepse nuk ka kthyer filmat nė video klub

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Arrestohet sepse nuk ka kthyer filmat nė video klub   Fri Oct 09, 2009 2:38 pm

Elisabeth M. Weiss nga Iowa City para mė shumė se dhjetė vjet ka marrė me qira video kaseta nė njė video klub, por s’i ka kthyer kurrė. Tani ajo ėshtė arrestuar dhe akuzuar pėr hajni.
Ajo i kishte marrė me qira tre filma nė maj tė vitit 1996, e nė shtator tė vitit 1998 e kishte thirrur njė detektiv dhe e kishte lutur t’i kthejė ata nė video klub, por ajo asnjėherė nuk i kishte kthyer.

Sipas raportit policor, vlera e filmave dhe vonesat kanė kushtuar 231.97 dollarė.

Weiss ėshtė arrestuar nga policia nė bazė tė njė urdhri 11 vjet tė vjetėr dhe akuzuar pėr hajni. Ėshtė dėrguar nė burgun e qarkut Johnson, ka paguar garancinė me para, dhe ėshtė liruar njė orė mė pas.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet sepse nuk ka kthyer filmat nė video klub
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: