ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Wyatt ka refuzuar ofertėn qė tė vallėzojė pėr Britneyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Wyatt ka refuzuar ofertėn qė tė vallėzojė pėr Britneyn   Fri Oct 09, 2009 2:42 pm

Kimberly Wyatt asnjėherė nuk do tė pendohet qė ka refuzuar mundėsinė pėr tė vallėzuar nė njė turne pėr Britney Spears, sepse menjėherė pas ajo kishte siguruar anėtarėsimin nė grupin "Pussycat Dolls".
Wyatt ishte ftuar nga koreografi i Britneyt, Brian Friedman, i cili dėshironte qė ajo tė jetė pjesė e turneut tė vitit 2001, “Dream Within A Dream”, tė princeshės sė muzikės pop.

Mirėpo anėtarja e grupit “Pussycat Dolls” kishte vendosur ta refuzojė ofertėn luksoze, duke qenė se kishte njė ofertė tjetėr pėr t’u bashkuar me grupin e vajzave, pjesė e tė cilit ėshtė aktualisht

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wyatt ka refuzuar ofertėn qė tė vallėzojė pėr Britneyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: