ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Liam: Oasis nuk ekziston mė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Liam: Oasis nuk ekziston mė   Fri Oct 09, 2009 2:42 pm

Frontmeni i grupit “Oasis”, Liam Gallagher, ka deklaruar se rok grupi i tij nuk ekziston mė, pas largimit tė vėllait Noel nė gusht tė kėtij viti.
Kėngėtari ka folur pėr herė tė parė pėr grupin qė nga largimi i vėllait tė tij, ndėrsa edhe pse pranon qė “Oasis” ka marrė fund, ai planifikon tė bėjė muzikė me anėtarėt tjerė tė grupit: kitaristin Gem Archer, basistin Andy Bell dhe bateristin Chris Sharrock.

“‘Oasis’ nuk ekziston mė. Mendoj se tė gjithė e dimė kėtė. Domethėnė ka marrė fund. Pa asnjė dyshim. Ėshtė turp, por kėshtu ėshtė jeta... Ēėshtja ėshtė se askush nuk e pėrfundoi pėr ne, por ne i dhamė fund”, ka thėnė Liam.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Liam: Oasis nuk ekziston mė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: