ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Holmes pėlqen rolin e vampirit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Holmes pėlqen rolin e vampirit   Fri Oct 09, 2009 2:43 pm

Aktores Katie Holmes i pėlqejnė shumė filmat horror dhe ka dėshirė tė madhe tė luajė rolin e njė vampiri nė tė ardhmen.
Ylli i filmit “Mad Money” thotė se do tė kėnaqej po tė portretizonte njė gjakthithės tė pavdekshėm, por me kusht qė skenari tė tingėllojė real.

Duke folur pėr zhanret e filmave qė preferon, Holmes shprehet: “Mund tė jetė ēfarėdo zhanri. Mua mė pėlqejnė edhe filmat me vampirė- por me kusht qė tė jenė tė punuar mirė. Dėshiroj tė besoj nė karakteret (qė luaj). Nėse qė nga fillimi nuk mė duket i vėrtetė, atėherė nuk jam e interesuar”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Holmes pėlqen rolin e vampirit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: