ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Robbie: Me Take That pas 2011

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Robbie: Me Take That pas 2011   Fri Oct 09, 2009 2:47 pm

Robbie Williams ka mohuar mundėsinė e bashkimit me ish-grupin e tij "Take That" nė njė tė ardhme tė afėrt, sepse nė baza ligjore (pėr shkak tė kontratave tė nėnshkruara) ai nuk mund tė bashkohet me ta deri nė vitin 2011.
Muajin e kaluar Robbie ka shkuar nė njė studio me katėr anėtarėt tjerė tė grupit (Gary Barlow, Jason Orange, Mark Owen dhe Howard Donald), nga tė cilėt u nda nė vitin 1995, mirėpo kėngėtari i ka siguruar fansat e tij se do tė vazhdojė solo, sė paku edhe pėr njė kohė.

“(Bashkimi) do tė ndodhė. Por jo edhe nė dy vitet e ardhshme. Ka kontrata tė cilat duhet tė pėrmbushen, pastaj mund tė bėj ēfarė tė dua”, ka thėnė Robbie pėr revistėn “GQ”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robbie: Me Take That pas 2011
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me rastin e dilindjes me 24.06.2011 CIKĖL POETIK NGA LULJETA SHALA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: