ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rourke: Prifti ma shpėtoi jetėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Rourke: Prifti ma shpėtoi jetėn   Fri Oct 09, 2009 2:47 pm

Mickey Rourke, i cili ka luftuar me vartėsinė nga droga, ka qenė pranė tė bėjė vetėvrasje, mirėpo ai ka kėrkuar ndihmė nga njė prift pėr tė cilin thotė se ia ka shpėtuar jetėn.
Ylli i filmit “Wrestler”, i cili ka pasur probleme tė shumta me drogėn dhe alkoolin, ku si fajtor e konsideron njerkun tij abuziv, ka kėrkuar ndihmė nga kisha katolike pėr ta tejkaluar gjendjen e rėndė tė tij.

“Njė ditė u shikova nė pasqyrė dhe pash veten me sytė e tė tjerėve... Takohesha me njė prift pėr njė kohė, njė prift i mirė i cili mė ndaloi qė t’i hidhja trutė nė erė”, ka treguar Rourke.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rourke: Prifti ma shpėtoi jetėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: