ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sony Ericsson Satio (Idou) nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Sony Ericsson Satio (Idou) nė shitje   Fri Oct 09, 2009 2:56 pm

Modeli i shumėpritur me fotoaparat prej 12 megapikselash nga Sony Ericsson pėrfundimisht ka dal nė shitje, por me ēmim tė lartė, madje edhe pėr tregun evropian.
Sony Ericsson Satio (Idou) ėshtė celular fotoaparati i tė cilit ka hiq mė pak se 12.1 megapiksela, me auto-fokus nė prekje, blix Xeon, lidhje Wi-Fi, e tė dhėnat ruhen nė kartelėn microSDHC dhe tė gjitha kėto nė sistemin e shkėlqyeshėm operativ Symbian S60 OS 5th edition.

Hardueri i celularit tė ri ėshtė shumė i ngjashėm me konkurrentėt: 600Mhz AMR Cortex CPU me sistemin grafik PowerVR SGX, e nė tė njėjtin konfigurim bazohen edhe Apple iPhone 3GS, Nokia N900 e Samsung i8910 Omnia HD.

Gjithsesi ēmimi prej 550 eurosh ėshtė i lartė, por pajisja Sony Ericsson Satio (Idou) ėshtė shumė e kėrkuar, prandaj nuk do tė duhej tė ketė probleme me shitjen.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony Ericsson Satio (Idou) nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: