ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Plaēkitėsin e kap uria nė pikė tė vjedhjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Plaēkitėsin e kap uria nė pikė tė vjedhjes   Sat Oct 10, 2009 3:27 pm

Njė burrė ka hyrė pa u ngutur fare nė njė shtėpi, i ka pėrgatitur vetes ushqim, e para ikjes ka arritur edhe tė bėj dush.
Mediat amerikane raportojnė pėr njė plaēkitės lakuriq nga Los Angelesi i cili ka hyrė nė njė shtėpi pa rroba, ka ngrėnė aty, ka bėrė dush dhe ka ikur mė pas me gjahun e tij.

Ai ėshtė kapur nga kamera e sigurisė nė shtėpi, mirėpo pėrkundėr incizimeve policia nuk ka arritur ta gjej.

Sipas pohimeve tė ekspertėve, hajni i uritur ka qenė nėn ndikimin e alkoolit dhe narkotikėve.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Plaēkitėsin e kap uria nė pikė tė vjedhjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urtėsia ,durimi dhe menēuria si vlera tė veēanta tė kryetarit tė parė tė Kosovės Dr.Ibrahim Rugovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: