ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Homoseksualėt nga Rourke kritikohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Homoseksualėt nga Rourke kritikohet   Sat Oct 10, 2009 3:29 pm

Aktivistėt pėr tė drejtat e homoseksualėve e kanė kritikuar aktorin Mickey Rourke pėr pėrdorimin e fjalės ‘homoseksual’ nė mėnyrė ofenduese.
Vitin e kaluar Rourke ishte kapur nga kamera duke e quajtur njė gazetar ‘homoseksual’, ndėrsa kėtė javė ai ėshtė munduar tė shpjegojė pėr TMZ.com, se qėllimi i tij nuk ka qenė qė t’i ofendojė homoseksualėt porse tė ofendojė gazetarin dhe se termin nuk e ka pėrdorur pėr qėllim anti-homoseksual.

Megjithatė aktivistėt e GLAAD nuk pajtohen me shpjegimin qė ka bėrė aktori, duke thėnė se pavarėsisht qėllimit tė Rourke, ky term ėshtė ofendues pėr homoseksualėt.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Homoseksualėt nga Rourke kritikohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: