ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Projektet e Scherzinger nuk kanė tė ndalur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Projektet e Scherzinger nuk kanė tė ndalur   Sat Oct 10, 2009 3:30 pm

Nicole Scherzinger po e shfrytėzon pushimin e "Pussycat Dolls" pėr tė punuar me Andrew Lloyd Webber nė vazhdimin e shfaqjes "The Phantom of the Opera".
Grupi i vajzave aktualisht ėshtė tėrhequr paksa, siē spekulohet, si pasojė e pakėnaqėsive ndėrmjet anėtareve tė grupit, mirėpo liderja Scherzinger vazhdon tė merret me projekte entuziaste.

Pėrfaqėsuesi i kėngėtares ka konfirmuar pėr MTV.com se ajo do tė jetė e pėrfshirė nė shfaqjen e Webberit, “Love Never Dies” (e bazuar nė “The Phantom of the Opera”), e cila do tė shfaqet nė Londėr nė mars tė vitit tė ardhshėm, ndėrsa nė New York nė nėntor 2010.

Nuk dihet nė se Nicole do tė performojė nė shfaqje, apo do tė jetė vetėm njė bashkėpunėtore.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Projektet e Scherzinger nuk kanė tė ndalur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: