ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Teuta: Blero e ka pranuar lajmin e mirė qė do tė bėhet baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Teuta: Blero e ka pranuar lajmin e mirė qė do tė bėhet baba   Sun Oct 11, 2009 2:33 pm

Tashmė dihet qė aktorja Teuta Krasniqi dhe kėngėtari Blero janė nė pritje tė foshnjės sė tyre tė parė, ndėrkohė qė ata tashmė kanė filluar tė bėjnė plane pėr dasmėn dhe tė pėrgatiten pėr njė jetė mė ndryshe.
“Mbase e lėmė dasmėn gjatė verės qė vjen, ashtu siē e kemi bėrė plan, edhe pasi tė lind bebja, pse jo?! Ndoshta, fillimisht do tė bėjmė kurorėzimin, e pastaj tė shohim”, citohet aktorja nga gazeta “Korrieri”.

Pėr mė shumė Teuta ka treguar se ka pasur tė vėshtirė tė pėrballet me faktin qė do tė bėhet nėnė, ndėrkohė qė Blero e ka pranuar mė sė miri lajmin qė do tė bėhet baba.

“Blero e ka pritur mė sė miri faktin se do tė bėhej babi. Ndėrsa unė nė ditėt e para kam qenė mė ‘out’. Isha e frikėsuar, pasi dihet qė pėr njė moment tė ndryshon krejt jeta, duke ditur se mė nuk do tė mendosh se jam vetėm unė, por je vetė e dyta. Unė jam njeri qė e marr punėn me shumė pėrgjegjėsi, e lėre mė lindjen e njė bebeje qė ėshtė diēka e shenjtė”, ka shtuar Teuta.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Teuta: Blero e ka pranuar lajmin e mirė qė do tė bėhet baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teuta Vreko: Je ti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: