ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fshihet nė shpellė pėr 16 vjet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Fshihet nė shpellė pėr 16 vjet   Sun Oct 11, 2009 2:36 pm

Njė i dėnuar i cili i ka kaluar 16 vjet arrati duke jetuar nė njė shpellė nė veri tė Portugalisė dhe duke u ushqyer me pemė, ėshtė arrestuar sot nė rajonin Vieria dos Migno, ka njoftuar policia lokale.

"Qėkur ėshtė arratisur, ėshtė fshehur dhe ka jetuar nė tri apo katėr shpella nė rajonin tė cilin e ka njohur mirė", ka thėnė pėr agjencinė franceze tė lajmeve “France Press” Carloz Gomez, udhėheqės i operacionit i cili ka mundur kapjen e tė arratisurit 54 vjeēar.

Nė vitin 1993 i dėnuari ka ikur nga burgu ku po shėrbente dėnimin prej 10 vitesh pėr vrasje. Njoftimin e parė pėr vendin e tij tė fshehjes policia e kishte marrė para dy vitesh dhe qė prej atėherė kishte filluar tė kėrkojė tė arratisurin, ka shkuar Gomez.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshihet nė shpellė pėr 16 vjet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» 'Grupi i Llapit' dėnohet me 13 vjet burgim
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: