ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Qeni hero amerikan do tė klonohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Qeni hero amerikan do tė klonohet   Sun Oct 11, 2009 2:41 pm

Pastori gjerman i cili mė 11 shtator tė vitit 2001 ka shpėtuar njerėz nga rrėnojat e Qendrės botėrore tė tregtisė nė New York, do tė klonohet, ka njoftuar kompania e Kalifornisė e cila do tė kryejė operacionin.

Operacioni do tė kryhet nė bashkėpunim me njė laborator jugkorean.

Pastori gjerman me emrin Trakr, i cili jeton me pronarin e tij James Symington nė Los Angeles, ėshtė shpallur si “qeni qė mė sė shumti e meriton tė klonohet", ka njoftuar kompania e Kalifornisė BioArts International.

Trakr ka qenė i paraqitur nė konkursin nė tė cilin pronarėve u ėshtė ofruar qė pa pagesė tė mund tė klonojnė kafshėt e tyre tė dashura.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeni hero amerikan do tė klonohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hamburg: Qeni i policisė kafshon hajdutin shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: