ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Djaloshi 8-vjeēar vjedh kamionin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Djaloshi 8-vjeēar vjedh kamionin!   Sun Oct 11, 2009 2:41 pm

Njė djalosh tetėvjeēar ka vjedhur njė kamion me pajisje shkarkimi dhe ka shkaktuar kaos tė vėrtetė nė njė qytet anglez.

Djaloshi vendosi tė nisej pėr njė vozitje qejfi, pasi qė gjeti njė kamion me ēelėsa nė tė, nė njė parking para njė godine nė ndėrtim e sipėr.

Ai ėshtė parė nga banorėt vendas dhe ėshtė kapur mė vonė nga policia nė Chorley, Lancashire tė Anglisė.

Pasi qė ėshtė tepėr i ri pėr tu dėnuar ai shpėtoi me njė qortim pėr prindėrit e tij, raporton revista britanike The Sun.

Pėrfaqėsuesi komunal Nigel Evans ka thėnė: "Tetėvjeēarėt duhet tė luajnė me makina tė plastikės, e jo tė vjedhin makina tė vėrteta".

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Djaloshi 8-vjeēar vjedh kamionin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: