ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kap njė peshk nė det, i nxori nga goja njė orė ari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kap njė peshk nė det, i nxori nga goja njė orė ari   Sun Oct 11, 2009 2:42 pm

Njė ngjarje e pazakontė ka ndodhur me njė pushues nė ishujt Hauai, me emrin Curt Carish.

Ai ka kapur nė ujėrat e detit njė peshk, tė cilin mė pas arriti ta kapė tė gjallė e ta fusė nė frigorifer. Por kur ka shkuar mė pas pėr ta pėrgatitur qė ta gatuante, pa sesi ai po nxirrte njė orė ari nga goja e tij, tė cilėn e kishte gėlltitur mė parė.

“Ai kishte njė bark jashtėzakonisht tė madh dhe nga goja doli njė orė dore e artė. Madje, ora ende po bėnte tik-tak dhe po tregonte orėn e saktė ...”, tregon i befasuar Carish.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kap njė peshk nė det, i nxori nga goja njė orė ari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: