ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kėmbė njerėzish notojnė nė ujrat e Vankuverit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kėmbė njerėzish notojnė nė ujrat e Vankuverit   Sun Oct 11, 2009 2:43 pm

Hetuesit vlerėsojnė se gjymtyrėt janė tė viktimave tė fatėkeqėsisė ajrore qė ka ndodhur nė shkurtė tė vitit 2005.

Njė kėmbė me ēorape dhe kėpucė ėshtė gjetur nė bregdetin e ishullit tė Vankuverit jo largė metropolės kanadeze. Nė kėtė rajon vitin e kaluar janė gjetur edhe pesė kėmbė njerėzish tė tjerė. Hetuesit vlerėsojnė se gjymtyrėt janė pjesė tė trupave tė viktimave nga fatėkeqėsia ajrore qė ka ndodhur nė shkurtė tė vitit 2005. Me testin e DNK do tė krahasohen pjesėt e trupit me familijarėt e udhėtarėve tė avionit tė rėzuar. Mjeku ligjor i Kolumbisė britanike. Teri Smit e pėrjashtoi mundėsinė tė nėhet fjalė pėr krim. Gjymtyrėt janė tė prera nga njė trupi qė ėshtė duke u kalbur. Sipas njė hipoteze tjetėr ekstremitetet vijnė nga tregėtia e mundshme me organe nga ana e rrjeteve tė organizara kriminale. Policia heton edhe pėr raste tė persoanave tė vrarė dhe peshkatarė tė humbur.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėmbė njerėzish notojnė nė ujrat e Vankuverit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: