ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Intervenim i shpejtė pėr shkak tė sandviēit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Intervenim i shpejtė pėr shkak tė sandviēit   Sun Oct 11, 2009 2:44 pm

Mėlmesa e djegės sipas tė gjitha gjasave ka qenė me rėndėsi jetėsore pėr njė mashkull amerikan nga Florida i cili, pasi qė nuk ia kanė shtuar mėlmesėn e dėshiruar, ka thirrur 911, nė mėnyrė qė forcat e rregullit dhe ligjit tė rregullojnė ēėshtjen.

Reginald Peterson fillimisht ka thirrur forcat e rendit qė tė mundėsojnė qė sandviēi nė dyqanin Subway tė bėhet sipas dėshirave tė tij, derisa thirrjen e dytė e ka bėrė pėr tu ankuar pėr faktin se policia nuk ishte aq e shpejtė sa duhej.

Punėtori i dyqanit i ka thėnė policisė se 42-vjeēari ishte bėrė agresiv dhe kishte bėrtitur derisa po i pėrgatisnin sandviēin dhe pėr kėtė e kishin pėrjashtuar nga dyqani, pas sė cilės klienti i ofenduar ka thirrur policinė.

Kur kanė arritur nė vendin e ngjarjes policėt kanė tentuar t’i tregojnė Petersonit se pėr ēfarė shėrben numri 911, mirėpo pasi qė pėrpjekjet e tyre kanė dėshtuar kanė arrestuar mashkullin e paarsyeshėm.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Intervenim i shpejtė pėr shkak tė sandviēit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: