ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 7.500 dollarė lihen nė kėpucėt e falura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: 7.500 dollarė lihen nė kėpucėt e falura   Sun Oct 11, 2009 2:45 pm

Njė dyqan bamirės amerikan ka kthyer 7.500 dollarė njė mashkulli i cili gabimisht i ka falur paratė sė bashku me njė palė kėpucė tė vjetra.

Paratė janė zbuluar nga njė emigrante bullgare nė ditėn e parė tė saj nė dyqanin Goodwill nė Illinois, raporton Sky News.

Teodora Petrova i ka kthyer 7.500 menaxhmentit pasi qė i ka gjetur nė vlera tė mėdha brenda njė kutie tė kėpucėve.

Dyqani Glen Carbon mė pas u pėrgatit pėr hapat e vėshtirė nė gjetjen e donatorit tė kėpucėve.

Pėr fat tė mirė, disa copa letra tė lėna nė kuti i ndihmuan sa duhet informata qė Goodwill tė gjej familjen.

Donatori me sa duket gjithashtu kishte thirrur zyrėn e dyqanit bamirės, duke lėnė tė kuptojė se ai ishte burimi i parave.

Kėpucėt u takonin prindėrve tė vdekur kohė mė parė. Dyqani Goodwill ka thėnė se ai nuk ka dashur tė identifikohet.

Familja i ka afruar zonjės Petrova njė dhuratė pėr ndershmėri nė kthimin e parave.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
7.500 dollarė lihen nė kėpucėt e falura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: