ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kinezi mė i gjatė pret tė bėhet babė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kinezi mė i gjatė pret tė bėhet babė   Sun Oct 11, 2009 2:47 pm

Kinezi mė i gjatė nė botė pret tė bėhet me fėmijė, kanė njoftuar mediat amerikane. Nė fakt, gruaja e shtatlartit Bao Xishun ėshtė nė njė shkallė tė lartė tė shtatzėnisė.

Bao Xishun dhe bashkėshortja e tij Xia Shujuan janė parė duke shėtitur para shtėpisė sė tyre nė qytetin kinez Zunhui, derisa stomaku i 29-vjeēares Xia ka qenė shėnjestra mė e madhe e gazetarėve.

Bao Xishun ėshtė i gjatė 235 centimetra, derisa gruaja e tij mezi arrin tek bėrryli i tij. Titullin e tij pėr personin mė tė gjatė nė botė e ka humbur nė vitin 2006 nga ukrainasi Leonid Stadnyk, por ai i ėshtė kthyer sėrish pasi qė ukrainasi shtatlartė ka refuzuar matjen sipas Librit tė rekordeve Guinness.

Ajo ēfarė publiku pret me padurim ėshtė trashėgimia nė familjen e pazakontė, si dhe tė gjithė mezi janė duke pritur tė shohin se sa e madhe do tė jetė foshnja kur tė vij nė kėtė botė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinezi mė i gjatė pret tė bėhet babė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: