ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjyshja arrestohet pėr vozitje me fėmijė mbi kulm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gjyshja arrestohet pėr vozitje me fėmijė mbi kulm   Sun Oct 11, 2009 2:48 pm

Autoritetet kanė thėnė se njė gjyshe ėshtė arrestuar pėr vozitje nėpėr njė parkim tė njė hipermarketi me mbesėn e saj trevjeēare tė ulur mbi kulmin e makinės.

Zyra e sherifit tė qarkut tė qytetit amerikan Monroe ishte lajmėruar dhe policėt kishin arrestuar gruan 54-vjeēare, pasi qė ajo po voziste rreth e rrotull me mbesėn e saj trevjeēare mbi automjet.

Gjyshja ėshtė liruar nga burgu pas 15 orėsh.

Ditė mė pas gruaja ka thėnė se ajo nė asnjė mėnyrė nuk do tė lejonte qė t’i ndodhte ndonjė gjė e keqe mbesės sė saj. Ajo ka thėnė se po voziste ‘me shpejtėsi tė breshkės’ dhe se po mbante fortė kėmbėn e fėmijės.

Autoritetet thonė se gruaja u kishte thėnė se po e ajroste fėmijėn dhe po i lejonte qė tė kėnaqej sadopak.

Ajo pėrballet me akuza pėr abuzim tė fėmijės. Fėmija i ėshtė kthyer sė ėmės.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjyshja arrestohet pėr vozitje me fėmijė mbi kulm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: