ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Han gjarpinj tė gjallė me birrė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Han gjarpinj tė gjallė me birrė   Sun Oct 11, 2009 2:52 pm

Njė burrė kinez thotė se i pėlqen tė relaksohet duke ngrėnė gjarpinj tė gjallė dhe t’i pėrcjellė ata prapa me birrė.

41-vjeēari, Wen Xide, nga fshati Wangzhuang i provincės Zhumadian, thotė se ka ngrėnė gjarpinj tė gjallė pėr 10 vjet rresht.

Ai kishte filluar me tė parin kur kishte vėnė bast me miqtė e tij pėr njė pako cigare.

"Qė prej atėherė jam bėrė i varur nė ngrėnien e gjarpinjve tė gjallė", ka thėnė ai.

Wen ia ka demonstruar vesin e tij njė gazetari tė sė pėrditshmes “Oriental Today” duke ngrėnė dy gjarpinj tė gjallė sė bashku me njė shishe birrė.

"Kundėrmojnė pak, por janė shumė tė shijshėm", ka pohuar ai – edhe pse fshatarėt tė cilėt po shikonin atė rrėqetheshin derisa dy filluan tė vjellin aty pėr aty.

Wen thotė se edhe djali i tij po ndjekė hapat e tij pasi qė ka ngrėnė tetė gjarpinj tė gjallė kėtė vit.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Han gjarpinj tė gjallė me birrė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: