ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Vozit mbi 200 km/h pėr t’i fjetur fėmija

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Vozit mbi 200 km/h pėr t’i fjetur fėmija   Sun Oct 11, 2009 2:54 pm

Njė polake ka vendosur qė me shpejtėsinė prej 209 kilometrash nė orė tė qetėsojė fėmijėn e vet pasi qė as djepi as lėkundjet nuk kanė bėrė punė.

Njė nėnė tė re e ka zėnė patrulla e policisė sė trafikut nė autostradėn Lubuskie Województwo nė perėndim tė Polonisė, e bindur se po ndiqte ndonjė kriminel apo njeri tė dehur pasi qė vozitėsja nė pjesėn e rrugės ku kufizimi i shpejtėsisė ishte 100 kilometra nė orė po voziste me 209 kilometra nė orė, njoftojnė mediat polake.

Kur policia e ka arritur dhe ndalur automjetin, ka parė se nė timon gjendej njė grua e re, e nė ulėsen e pasme po qante fėmija i saj i moshės njėvjeēare.

"Fėmija filloi tė qajė prandaj u nxitova pėr ta qetėsuar”, u ka sqaruar nėna e re policėve tė cilėt e kanė dėnuar me 110 euro pėr shkelje tė rregullave tė trafikut

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vozit mbi 200 km/h pėr t’i fjetur fėmija
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: