ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bli shtėpi fiton edhe Mercedes!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Bli shtėpi fiton edhe Mercedes!   Sun Oct 11, 2009 2:56 pm

Shitja ēdo ditė e mė e vėshtirė e patundshmėrive nė Ēeki pėr shkak tė krizės financiare globale i ka shtyrė ndėrtuesit e atjeshėm qė blerėsit potencial t’i tėrheqin duke u dhėnė automjete si dhuratė.

"Bli shtėpi tė re dhe do tė fitosh Mercedes, ėshtė reklama e re e CPI Group e cila ka ndėrtuar njė varg shtėpish familjare nė pjesėn lindore tė Pragės e shitja e tė cilave, edhe pse shtėpi klasike prej 150 metrash katrorė kushton rreth 300.000 euro, sa sillen nė Pragė edhe ēmimet pėr banesat luksoze mbi 100 metra katrorė pėr ndėrtesa tė reja, nuk po u ecėn mbarė.

"Kemi zgjedhur Mercedesin e klasės A i cili ėshtė shumė praktik pėr trafik tė qytetit", ka thėnė drejtori i CPI Group, Milan Trnjeni pėr tė pėrditshmen "Lidove Novini" se blerėsit me tė vėrtetė fitojnė edhe Mercedes.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bli shtėpi fiton edhe Mercedes!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: