ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Invalid i rrejshėm, por arbitėr i vėrtetė futbolli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Invalid i rrejshėm, por arbitėr i vėrtetė futbolli   Sun Oct 11, 2009 2:57 pm

Ish-kryetari i komunės sė njė qyteze nė Wales, i cili ka marrė ndihmė materiale pėr invalidė, sepse gjoja se nuk ka mundur tė ecė, ėshtė zbuluar derisa po ndante drejtėsinė nė njė ndeshje futbolli dhe ėshtė dėnuar me katėr muaj me kusht.

49-vjeēari, Keith McNiffe, ka pranuar sė nė mes tė korrikut 2005 dhe majit 2007 ka marrė 9.233 funte (rreth 11.600 euro) pasi qė nuk ka lajmėruar autoritetet britanike se gjendja e tij shėndetėsore ėshtė pėrmirėsuar. Nė tė njėjtėn periudhė ai ka qenė nė rolin e arbitrit nė 67 ndeshje futbolli.

Gjatė muajit mars ai ka dhėnė dorėheqje nga posti i kryetarit tė komunės Pembroke, njė vend prej 8.000 banorėsh, pėr tė pėrgatitur mbrojtjen e tij para gjyqit.

Ai ėshtė dėnuar me 200 orė punė nė tė mirė tė shoqėrisė nga gjykata nė Haverfordwest, dhe do tė duhet tė kthej tė gjitha paratė tė cilat i ka marrė nė mėnyrė tė paligjshme.

"Gjykatėsit i kanė dhėnė karton tė verdhė i cili u dėrgon porosi tė qartė tė gjithė tė tjerėve", ka thėnė zyrtari i Ministrisė sė Walesit pėr Punė dhe Pensione, Bryan Evans.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Invalid i rrejshėm, por arbitėr i vėrtetė futbolli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: