ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Policėt nė hall pėr tė gjetur dikė qė nuk ka pirė alkool

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Policėt nė hall pėr tė gjetur dikė qė nuk ka pirė alkool   Sun Oct 11, 2009 3:05 pm

Policia shtetėrore nė Indiana tė SHBA-ve ka thėnė se pasi qė ka arrestuar njė nėnė pėr vozitje nė gjendje tė dehur, tre tė afėrmit tjerė tė cilėt erdhėn pėr tė marrė djalin e saj njėvjeēar gjithashtu kishin pirė alkool.

Njė polic shtetėror kishte ndaluar njė kombi pėr tejkalim tė shpejtėsisė tė shtunėn nė Indiana. Ai kishte arrestuar gruan 24-vjeēare nėn akuzėn pėr vozitje nė gjendje tė dehur.

Baba i djaloshit arriti mė vonė pėr ta marrė, por policėt vėrejtėn se edhe ai ishte i dehur dhe arrestuan po ashtu nėn akuzėn pėr vozitje nė gjendje tė dehur.

Policia ka thėnė se mė pas kanė arritur edhe gjyshėrit e djaloshit. Qė tė dy kishin pirė, ka thėnė policia shtetėrore, por pėr fat gjyshja e cila po voziste ishte brenda kufirit tė lejuar, prandaj policėt i pėrcollėn ata deri nė shtėpi sė bashku me fėmijėn.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policėt nė hall pėr tė gjetur dikė qė nuk ka pirė alkool
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: