ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 "Angelina Jolie – plaēkitėse e bankave"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: "Angelina Jolie – plaēkitėse e bankave"   Sun Oct 11, 2009 3:05 pm

Policėt italianė kanė kapur lehtė njė plaēkitėse tė armatosur pasi qė u ėshtė thėnė se ajo ishte aktorja e famshme hollivudiane Angelina Jolie.

Femra qė pėrngjante shumė me tė, Annarita Ottonello, 29-vjeēare, ka plaēkitur njė bankė nė qytetin italian Genoa pasi qė kishte telashe tė mėdha financiare, kanė thėnė nga policia lokale.

Por ajo ėshtė kapur shpejt, pasi qė ka tentuar tė ikė me njė skuter, kur policia kishte qarkulluar lajmin se banka ishte plaēkitur nga njė kopje (sojzi) e aktores Angelina Jolie.

"Ngjashmėria ishte aq e ēuditshme sa qė disa dėshmitarė kanė menduar tė jetė vet aktorja dhe se plaēkitja ishte pjesė e njė filmi tė ri tė Hollywoodit”, ka thėnė njė zėdhėnės policie.

"Gruaja gjithmonė kishte menduar se duke i ngjarė Angelina Jolie ishte njė lloj bonusi nė jetėn e saj sepse ajo tėrhiqte shumė meshkuj”, ka shtuar ai.

"Fatkeqėsisht nė kėtė rast tė veēantė ėshtė dėshmuar tė jetė gjėja mė e keqe e mundur pėr tė – ajo ishte e njohshme aty pėr aty", ka pėrfunduar zėdhėnėsi.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
"Angelina Jolie – plaēkitėse e bankave"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: