ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Njė shef policie arreston 48 tė afėrm tė vet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Njė shef policie arreston 48 tė afėrm tė vet   Sun Oct 11, 2009 3:06 pm

Njė shef i policisė nė njė rajon tė largėt tė Kinės jugperėndimore i ka arrestuar 48 tė afėrm tė tij pėr krime tė ndryshme, ndėr tė cilėt ishin vėllezėr, kushėrinj dhe njė numėr i familjes sė gruas sė tij, kanė bėrė tė ditur mediat lokale, njofton Reuters.

Laobulaluo, njė shef policie nė qytetin Heizhugou, provinca e Seēuanit, i ka arrestuar tė afėrmit e tij, ose i ka dėrguar pėr "riedukim me punė" ose i ka dėnuar nė mėnyra tė tjera. Shefi i policisė nė fjalė ėshtė pjesėtar i njė grupi etnik minoritar.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė shef policie arreston 48 tė afėrm tė vet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: