ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Zjarrfikėsi ikėn nga miu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Zjarrfikėsi ikėn nga miu   Sun Oct 11, 2009 3:07 pm

Njė zjarrfikės nga Essexi i Britanisė sė Madhe ėshtė nė telashe tė mėdha pasi qė u largua nga vendi i tij i punės kur pa dy minj.

Zjarrfikėsi u mbyll nė makinė dhe voziti prapa nė stacionin qendror tė zjarrfikėsve, duke u thėnė kolegėve tė tij se ishte tepėr i frikėsuar tė qėndronte vetėm gjatė natės nė stacionin e tij.

Shefat e nervozuar e kanė urdhėruar tė kthehet apo do tė pėrballej me masa disiplinore, raporton gazeta britanike “The Sun”.

Zjarrfikėsi, me bazė nė qytetin Harlow, u kthye nė stacionin e vogėl tė zjarrfikėsve Waltham Abbey ku ai do mund t’i lajmėroj kolegėt e tij nė rast tė ndonjė thirrje pėr ndihmė.

The Sun citon njė burim nė shėrbimin e zjarrfikėsve “Essex Fire and Rescue Service” duke thėnė: "Ka qenė shumė pėr tė qeshur. Tė gjithė qeshėn me tė pa fije mėshire. Stacioni ishte mbyllur pėr dy orė rresht, por pėr fat nuk kishte asnjė thirrje".

Njė zėdhėnės zyrtar ka thėnė se ēėshtje ėshtė nė rishikim e sipėr, derisa Sindikata e Zjarrfikėsve gjithashtu ėshtė duke hulumtuar rastin.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zjarrfikėsi ikėn nga miu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: