ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjarpri 180 cm nė banjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gjarpri 180 cm nė banjė   Sun Oct 11, 2009 3:07 pm

Njė gjarpėr 180 cm ėshtė gjetur nė vaskėn e njė banje nė njė banesė nė katin e dhjetė, nė Australi.

Besohet se gjarpri me kokė tė zezė, i llojit piton, ka jetuar nė sistemin e tubave tė ndėrtesės pėr mė shumė vite.

Eksperti pėr gjarpėr, Chris Peberdy, e kishte shpėtuar atė pasi qė banorėt ishin shokuar nga frika.

“Kur e pash edhe unė u shokova. Ėshtė diēka interesante nėse e gjen njė bretkosė nė banjė... mirėpo njė piton 180 cm... Vėrtet do t’u kishte frikėsuar nėse dilte nga vaska e banjės suaj”, ka thėnė Peberdy.

Peberdy ka thėnė se e vetmja mėnyrė pėr tė arritur deri nė banesėn e katit tė dhjetė ka qenė sistemi pėrēues i tubave, duke mohuar ndonjė mundėsi tjetėr tė arritjes aty.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjarpri 180 cm nė banjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: