ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Shet dhjetė mijė mushkonja nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Shet dhjetė mijė mushkonja nė internet   Sun Oct 11, 2009 3:08 pm

Njė njeri nga Kina ka bėrė punė tė madhe online duke shitur 10 mijė mushkonja. Nin Nan nga Shangaji ėshtė kujtuar tė shesė mushkonja tė ngordhura pėr tė reklamuar kompaninė e tij nė internet.

'Jam mbyllur nė dhomė dhe kam menduar pėr planin promovues tė kompanisė sime, kur mė ka rėnė ndėrmend tė shes mushkonja tė mbytura dhe me kėtė tė fitoj publicitet”, ka thėnė ai.

Ai i ka ofruar mushkonjat nė shitje me pėrshkrimin se janė mbytur nga dora e njeriut, dhe se mund tė pėrdoren pėr qėllime shkencore, si dekorim apo pjesė e ndonjė koleksioni. Njė mushkonjė e ka vlerėsuar 45 peni.

Qėkur e ka vendosur ofertėn nė internet, nė faqe i ka shėnuar 250 mijė hyrje, prej tė cilėve 10 mijė kanė rezultuar me blerje. Pėrveē kėtij transaksioni, kėtij kinezi tė menēur mushkonjat e ngordhura i janė paguar shumėfish. Ka marrė edhe disa oferta nga kompanitė tė cilat dėshirojnė tė reklamojnė nė faqen e tij, si dhe dy oferta pėr punėsim, njė nga prodhuesi australian i verėrave, derisa tjetrėn nga kompania nga Shangaji e cila merret me komunikacione.

I ka refuzuar tė gjitha, sepse siē ka pohuar, dėshiron tė zhvillojė biznesin e vet personal.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shet dhjetė mijė mushkonja nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: