ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Hedh dyshekun me njė milion dollarė nė tė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Hedh dyshekun me njė milion dollarė nė tė   Sun Oct 11, 2009 3:11 pm

Njė izraelite gabimisht e ka hedhur dyshekun me njė milion dollarė tė fshehur nė tė, qė ka rezultuar me kėrkim tė tona tė mbeturinave nė disa deponi, njoftojnė mediat izraelite.

Njė grua nė njė radio stacion ushtarak kishte treguar se si i kishte blerė nėnės sė vet tė hėnėn njė dyshek pėr ta befasuar, e tė vjetrin e kishte hedhur. Vetėm atėherė e kishte kuptuar se nėna e saj nė dyshek kishte fshehur kursimet e tėrė jetės sė saj.

Kur ka shkuar tė kėrkojė dyshekun e hedhur, ka parė se punėtorėt e kompanisė sė higjienės publike veēmė e kishin marrė, derisa kėrkimi nėpėr tri deponi nuk ka dhėnė asnjė rezultat.

Drejtuesi i njėrės prej deponive tė mbeturinave ka deklaruar se tė punėsuarit e tij po i ndihmojnė gruas e cila ėshtė “tmerrėsisht e dėshpėruar”, por edhe ka thėnė se ėshtė e vėshtirė tė gjendet dysheku nė njė vend ku ēdo ditė hidhen nga 2.5 tonė plehra.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hedh dyshekun me njė milion dollarė nė tė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: