ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 I arrestuar 40 herė e mė pas punėsohet nė polici

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: I arrestuar 40 herė e mė pas punėsohet nė polici   Sun Oct 11, 2009 3:15 pm

Pėrkundėr dosjes sė stėrmbushur kriminale, njė belg ka arritur tė punėsohet nė njėrėn nga stacionet kryesore tė kryeqytetit belg, njofton shtypi brukselas.

Duke marrė parasysh se ka punuar nė mirėmbajtje, ai ka pasur ēelėsat e tė gjitha hapėsirave nė komisariat. Policia mė vonė ka konstatuar se ka qenė 40 herė i arrestuar, nė mes tyre edhe pėr vjedhje tė dhunshme dhe stėrshitje tė drogave, dhe se prej burgut kishte dalė vetėm dy javė para se tė punėsohej nė polici.

Kandidatėt tė cilėt dėshirojnė tė punojnė nė polici zakonisht duhet tė sjellin vėrtetimin pėr mirėsjellje, por ish i burgosuri ka arritur qė me arsyetime tė ndryshme tė shtyjė atė moment vendimtar dhe tė futet nė punė.

Pėr dy javė ditė ai ka punuar pa u penguar nė stacion derisa nuk e ka njohur njėri prej policėve. Menjėherė pas kėsaj i ėshtė dėrguar vendimi pėr largim nga puna.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
I arrestuar 40 herė e mė pas punėsohet nė polici
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 9 tė arrestuar nga aksioni nė Mitrovicė
» Protestuesi invalid i arrestuar nga policia
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: