ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Akuzohet plaka pėr fshehje tė topit tė fėmijėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Akuzohet plaka pėr fshehje tė topit tė fėmijėve   Sun Oct 11, 2009 3:21 pm

Policia nė Ohio tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės thonė se njė grua 89-vjeēare ėshtė duke u pėrballė me akuza pėr vjedhje sepse fėmijėt e fqinjėve tė saj e kanė akuzuar pėr refuzim qė tu kthej topin e tyre tė futbollit. Edna Jester ėshtė arrestuar javėn e kaluar nė Cincinnati.

Policia ka thėnė se babai i njė fėmije ėshtė ankuar se Jester kishte mbajtur topin e futbollit pasi qė ai kishte rėnė rastėsisht nė oborrin e saj. Kapiteni i policisė James Schaffer se ka pasur gjithmonė zėnka pėr topat e fėmijėve tė cilėt binin nė oborrin e kėsaj gruaje.

Jester ka thėnė se tė hėnėn kishte pranuar shumė telefonata dhe nuk kishte mė kohė e as nerva ta diskutoj kėtė ēėshtje.

Jester do tė duhet tė paraqitet nė gjykatė muajin e ardhshėm. Dėnimi maksimal pėr njė lloj vjedhje tė kėtillė nė Ohio ėshtė deri nė gjashtė muaj burg apo dėnim me para deri nė 1.000 dollarė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Akuzohet plaka pėr fshehje tė topit tė fėmijėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: