ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Qentė kėnaqen nė klubin e notimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Qentė kėnaqen nė klubin e notimit   Sun Oct 11, 2009 3:25 pm

Dy qen delesh janė bėrė anėtarė nderi tė njė klubi kinez tė notimit.

Qeni katėrvjeēar Paris dhe gjashtėmuajshi Carlo notojnė sė paku 5 kilometra nė ditė nė lumin Jialing nė Chongqing, raporton gazeta lokale Chongqing Morning Post.

Qentė tani janė bėrė anėtarėt mė tė popullarizuar tė ekipit fitues tė qytetit, madje kanė edhe vendin e tyre tė veēantė pėr tė bėrė dush pas notimit.

"Nėse anėtarėt tjerė tė ekipit rastėsisht gjuajnė ndonjė gjė nė lum, Paris zhytet nė ujė dhe i largon nga aty", ka thėnė pronari Yu Guoqing.

Ai ka thėnė se Parisi ka notuar qė prej moshės sė Carlos dhe qė dy tė qentė e duan notin e tyre ditor.

Ēdo pasdite ata u bashkohen kolegėve tė tyre njerėz, dhe pas sinjalit, kėrcejnė nė lum.

"Fillimisht e kam blerė Parisin si njė shok pėr tė notuar por kurrė nuk ma ka marr mendja se do tė bėj kėshtu. Cdo ditė ai noton sė paku tri kilometra, e nganjėherė edhe deri nė 25 kilometra”, ka thėnė Yu.

Yu ka thėnė se ai me gruan e tij janė notarė tė flaktė dhe shėnojnė distancėn mė tė largėt tė qenit pėrditė. Ata vlerėsojnė se ky qen ka notuar deri mė tani mbi 10.000 kilometra.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qentė kėnaqen nė klubin e notimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: